Sprache:

Veka Softline 82MD-Okna Energooszczedne


Veka Softline 82 MD
Veka Softline 82 MD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Doskonała termoizolacyjność:


Okna Veka Softline 82MD, to idealne rozwiązanie dla budynków, w których dąży się do najwyższych standardów energooszczędności. Z powodzeniem można je stosować nawet w budownictwie pasywnym, gdzie roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 15 kWh/m2.

 

 

Stabilność, komfort, bezpieczeństwo:


Okna Veka Softline 82MD bazują na sprawdzonych i docenianych przez użytkowników wzmocnieniach stalowych VEKA, zapewniających doskonałą statykę, bezpieczeństwo antywłamaniowe oraz niezawodne zachowanie funkcji użytkowych przez lata. Odpowiednia geometria profili czyni je wysoce odpornymi na działanie wszelkich niekorzystnych czynników, zarówno mechanicznych, jak i atmosferycznych. Układ trzech uszczelek skutecznie chroni przed hałasem, zimnem, wilgocią i przeciągami, a specjalne okucia, oszklenie i uchwyty stanowią niezawodne zabezpieczenie przed włamywaczami. Okna VEKA Softline MD są rozwiązaniem gwarantującym codzienny komfort użytkowania.

 

 

Dobry klimat:


Okna Veka w satysfakcjonujący sposób wychodzą naprzeciw wyzwaniu, jakim jest połączenie wysokiej szczelności z zapewnieniem dobrej jakości powietrza w pomieszczeniach. Zapobiegają kumulowaniu się wilgoci i zapewniają ciepłe wnętrza o stabilnej temperaturze. Konstrukcja okien praktycznie uniemożliwia skraplanie się na szybach pary wodnej, przez co zapobiega rozwojowi grzybów pleśniowych

 

 

Klasyczny szyk


Okna Veka Softline 82 MD łączą użytkową funkcjonalność z wysoką estetyką, doskonale wpisując się w różne koncepcje architektoniczne. Kilkadziesiąt różnych wariantów kolorystycznych oraz możliwość wyboru faktury naturalnego drewna bądź aluminium dają dużą swobodę projektową. Energooszczędność nie jest przypisana do jednej stylistyki budowlanej, dlatego okna Veka Softline 82MD zostały tak zaprojektowane, żeby harmonijnie dopasować się do każdej elewacji.

 

 

Paleta 55 kolorów

 

 

Spośród szerokiej palety kolorów w jakich dostępny jest ten profil każdy znajdzie coś dla siebie.

 

/body>